O naszej firmie

Szkoła Perfect istnieje od 1997 roku.

Od ponad 20 lat zajmuje się nauczaniem dzieci / od 2 klasy szkoły podstawowej/, młodzieży i dorosłych.

Nasi lektorzy to nauczyciele kieleckich liceów oraz wykładowcy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Wszyscy posiadają wykształcenie wyższe magisterskie, troje legitymuje się doktoratem, ośmioro prowadzi egzaminy maturalne. Szkoła uczy języka angielskiego od poziomu podstawowego po poziomy przygotowujące do certyfikatów Cambridge / FCE, CAE i CPE /. W roku bieżącym Szkoła m. in. kształci słuchaczy w 15 grupach na poziomie certyfikatowym od Pre-FC do CAE. W sesjach egzaminacyjnych Cambridge ESOL nasi uczniowie osiągają najwyższe średnie zdawalności w regionie - powyżej średniej krajowej /w ostatniej sesji po raz kolejny wszyscy nasi słuchacze zdali egzaminy Cambridge English na poziomach: Advanced oraz First Certificate.

Prep-centre logo

Chłopiec z ołowkiem

W historii szkoły już setki naszych uczniów zdobyły te cenne certyfikaty.

Szkoła prowadzi lub prowadziła także kursy dla firm - m. in. Texol, WSIP, Kolporter SA, Kolporter Info /Infover/, JAWEX, SIGMA, SOLVAY Pharma Polska, NSK Iskra, Est-on Property Management, ZPW Trzuskawica , Oracle Polska, CZS PKS Beneparts, ProgArt, CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI 'PREMA', real,- Sp. z o.o., Browar Belgia, Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych, Gemikol Firma Projektowo-Usługowa, Kredyt Bank.

Szkoła organizuje wyjazdy do Anglii w weekend majowy, jak również kolonie językowe bezpośrednio po zakończeniu roku szkolnego.

Szkoła jest zwycięzcą rankingu tygodnika Newsweek jako najlepsza placówka w regionie w roku szkolnym 2003/04.

Szkoła posiada rekomendację Uniwersytetu Cambridge i British Council jako placówka przygotowująca do egzaminów Cambridge ESOL w ramach programu ADDVANTAGE.

Od 2010 roku szkoła posiada akredytację Kuratorium Oświaty i Wychowania jako placówka kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Perfect Szkoła Języka Angielskiego
Równa 8/3, 25-016 Kielce
Tel.

SPEŁNIANIE MARZEŃ TO DROGA DO LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI. SZKOŁA PERFECT POLECA SIĘ ... NA PRZYSZŁOŚĆ

Nagrody jakie zdobyliśmy

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.